MÄRTS 2019
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Veebruar Aprill »


24. november 2014

2014.a. võistlustulemused

KARATE 2014

 

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

15. märts, Rakvere

Kata. Mehed (7). 1. Kajar Help, VKK Budokan; 2. Aleksandr Lanberg, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Albert Gabriel, SK Impact. Naised (2). 1. Kristin Tölpt, KK Nüke; 2. Greete Tölpt, KK Nüke.

Kumite. Mehed. Kuni 60 kg (1). 1. Indrek Guitor, KK Falco. Kuni 67 kg (5). 1. Pavel Artamonov, SK Budo; 2. Amid Magerramov, SK Iman; 3. Rassim Valijev, SK Iman. Kuni 75 kg (2). 1. Marko Pähklamägi, SK Iman; 2. Kaspar Roon, KK Falco. Kuni 84 kg (4). 1. Eduard Aleksandrov, SK Budo; 2. Sergei Vladõtšenko, SK Iman; 3. Mihkel Siimon, KK Falco. Üle 84 kg (3). 1. Tanel Paabo, SK Budo; 2. Lauri Mengel, KK Falco; 3. Urmas Pungar, KK Falco.

Naised. Kuni 65 kg (3). 1. Kristin Tölpt, KK Nüke; 2. Kerttu Rahe, KK Falco; 3. Margit Kaur, KK Corpore. Üle 65 kg (2). 1. Greete Tölpt, KK Nüke; 2. Marlen Peeba, KK Nüke.

 

EESTI VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED

15. märts, Rakvere

Kata. Meeskonnad (2). 1. VKK Budokan (Kajar Help, Timo Paade, Madis Sinimets); 2. Jyoshinmon Shorinryu (Aleksandr Lanberg, Andres Kiviselg, Eduard Tihhomirov).

Kumite. Meeskonnad (2). 1. SK Budo (Eduard Aleksandrov, Pavel Artamonov, Tanel Paabo, Stiven Kossorotov); 2. KK Falco (Mihkel Siimon, Lauri Mengel, Kaspar Roon, Siim Küünal). Naiskonnad (1). 1. KK Nüke (Greete Tölpt, Marlen Peeba, Kristin Tölpt). Noormehed U-18 (1). 1. SK Budo (Pavel Artamonov, Tanel Paabo, Daniel Rodionov, Maksim Jevstignejev, Mark Peškov). Neiud U-18 (1). 1. SK Budo (Karina Bagatejeva, Li Lirisman, Anna Sokk, Aleksandra Sokk).

 

EESTI JUUNIORIDE, KADETTIDE JA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

15. märts, Rakvere

JUUNIORID U-21

Kata. Noormehed (2). 1. Albert Gabriel, SK Impact; 2. Stiven Kossorotov, SK Budo. Neiud (4). 1. Hanna Järvelaid, Jyoshinmon Shorinryu; 2. Katrin Taniste, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Kristin Tölpt, KK Nüke.

Kumite. Noormehed. Kuni 68 kg (2). 1. Rassim Valijev, SK Iman; 2. Mihkel Liivakant, KK Falco. Kuni 78 kg (2). 1. Marko Pähklamägi, SK Iman; 2. Artjom Dobromõslov, SK Iman. Üle 78 kg (3). 1. Sergei Vladõtšenko, SK Iman; 2. Stiven Kossorotov, SK Budo; 3. Sten Aru, SK Impact. Neiud. Üle 60 kg (2). 1. Greete Tölpt, KK Nüke; 2. Isabel Iošpa, SK Iman.

JUUNIORID U-18

Kata. Noormehed (2). 1. Eduard Tihhomirov, Jyoshinmon Shorinryu; 2. Andrei Mirontšjuk, SK Taifu. Neiud (1). 1. Kristel Värk, SK Impact.

Kumite. Noormehed. Kuni 61 kg (1). 1. Marko Karm, KK Falco. Kuni 68 kg (2). 1. Azär Zeinalov, SK Iman; 2. Pavel Artamonov, SK Budo. Kuni 76 kg (3). 1. Eduard Tihhomirov, Jyoshinmon Shorinryu; 2. Roland Samler, KK Falco; 3. Ilja Muromski, SK Iman. Üle 76 kg (3). 1. Tanel Paabo, SK Budo; 2. German Skljarov, KK Corpore; 3. Samuel Kanarbik, KK IVL. Neiud. Kuni 53 kg (1). 1. Karina Bagatejeva, SK Budo. Kuni 59 kg (1). 1. Kristel Värk, SK Impact.

KADETID U-16

Kata. Poeglapsed-kadetid (6). 1. Erko Tölpt, KK Nüke; 2. Kristjan Kalvar Kull, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Eduard Krugljak, SK Iman. Neiud-kadetid (5). 1. Li Lirisman, SK Budo; 2. Kadri Ustav, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Anna Sokk, SK Budo.

Kumite. Poeglapsed-kadetid. Kuni 52 kg (3). 1. Eduard Krugljak, SK Iman; 2. Kristjan Kalvar Kull, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Rainek Kaljulaid, KK Nüke. Kuni 57 kg (3). 1. Daniel Rodionov, SK Budo; 2. Marti Himbek, SK Impact; 3. Karl Taal, KK IVL. Kuni 63 kg (6). 1. Nikita Antonov, Jyoshinmon Shorinryu; 2. Siim Oliver Sillat, KK IVL; 3. Erko Tölpt, KK Nüke. Kuni 70 kg (4). 1. Maksim Jevstignejev, SK Budo; 2. Aleksei Ustinov, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Mikk Ilves, SK Impact. Üle 70 kg (2). 1. Neeme Ilves, KK Falco; 2. Artur Kolodjaznõi, SK Iman. Tütarlapsed-kadetid. Kuni 47 kg (2). 1. Anna Sokk, SK Budo; 2. Kirti Press, Jyoshinmon Shorinryu. Kuni 54 kg (3). 1. Li Lirisman, SK Budo; 2. Merily Oras, KK IVL; 3. Jekaterina Suursoo, SK Taifu. Üle 54 kg (4). 1. Anne-Liis Alev, SK Budo; 2. Aleksandra Sokk, SK Budo; 3. Elina Paju, SK BudoArt.

 

EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED (ESTONIAN OPEN)

1. märts, Tallinn

Kata. Mehed. (22). 1. Pasi Hirvonen, Soome; 2. Dmitri Arhipenko, Valgevene; 3. Ivan Degtjarjov, Venemaa ja Renat Arhipenko, Valgevene; 9. Aleksandr Lanberg, Jyoshinmon Shorinryu; 16. Kaido Rätsepp, KK Tengu ja Vladimir Domaškevitš, SK Edu-Do. Kata. Naised (7). 1. Ina Hämäläinen, Soome; 2. Izabella Tran, Rootsi; 3. Lotta Tamminen, Soome; 6. Keit Lilium, Karatekool Nintai.

Kumite. Mehed. Kuni 60 kg (4). 1. Mihhail Savaitan, Valgevene; 2. Patryk Legut, Poola; 3. Mikko Makkonen, Soome; 4. Indrek Guitor, KK Falco. Üle 84 kg (9). 1. Andrei Grinevitš, Valgevene; 2. Aleksandr Trofimovitš, Valgevene; 3. Oskari Rajala, Soome ja Eduard Aleksandrov, SK Budo; 8. Lauri Mengel, KK Falco. Open (18). 1. Ruslans Sadikovs, Läti; 2. Andrei Grinevitš, Valgevene; 3. Aleksei Pavlitšenko, Valgevene ja Nikolajs Bodrovs, Läti; 9. Lauri Mengel, KK Falco. Naised. Üle 65 kg (9). 1. Titta Keinänen, Soome; 2. Helena Kuusisto, Soome; 3. Sanita Murmane, Läti; 7. Marlen Peeba, KK Nüke.

JUUNIORID U-21

Kata. Neiud. (8). 1. Svetlana Laurova, Valgevene; 2. Kristin Tölpt, KK Nüke; 3. Nea Mänty, Soome; 5. Greete Tölpt, KK Nüke; 7. Katrin Taniste, Jyoshinmon Shorinryu ja Hanna Järvelaid, Jyoshinmon Shorinryu.

Kumite. Noormehed. Kuni 72 kg (6). 1. Marko Pähklamägi, Iman; 2. Ilja Tšibisov, Iman; 3. Denis Marusevitš, Valgevene. Üle 72 kg (9). 1. Janis Murmanis, Läti; 2. Valeri Kazarovets, Valgevene; 3. Artjom Dobromõslov, Jyoshinmon Shorinryu; 5. Stiven Kossorotov, SK Budo; 7. Marek Kruglov, KK Corpore. Neiud. Open (9). 1. Johanna Hyvärinen, Soome; 2. Henna Kuusisto, Soome; 3. Josefin Högling, Rootsi; 5. Kristin Tölpt, KK Nüke ja Greete Tölpt, KK Nüke; 7. Isabel Iošpa, Iman. 

JUUNIORID U-18

Kata. Neiud. (7). 1. Maria Ništšjuk, Valgevene; 2. Izabella Tran, Rootsi; 3. Alexandra Löwenadler, Rootsi; 6. Karina Koppel, Jyoshinmon Shorinryu. 

Kumite. Noormehed. Kuni 68 kg (18). 1. Pavel Artamonov, SK Budo; 2. Azär Zeinalov, Iman; 3. Vadim Zahrekov, Valgevene ja Dmitri Ivanov, Venemaa. Kuni 76 kg (13). 1. Mark Peškov, SK Budo; 2. Jimi Helin, Soome; 3. Eduard Tihhomirov, Jyoshinmon Shorinryu ja Stanislav Glasov, Venemaa; 5. Roland Samler, KK Falco. Üle 76 kg (7). 1. Georgi Šišov, Venemaa; 2. Sebastian Braijc, Rootsi; 3. Tanel Paabo, SK Budo; 6. Artur Küla, Jyoshinmon Shorinryu. Neiud. Kuni 53 kg (2). 1. Karina Bagatejeva, SK Budo; 2. Tatjana Malašankova, Valgevene.

KADETID U-16

Kata. Poeglapsed-kadetid (14). 1. Roman Sorin, Venemaa; 2. David Pahm, Rootsi; 3. Vladislav Šiško, Valgevene ja Ivan Vankovitš, Valgevene; 5. Erko Tölpt, KK Nüke; 7. Kristjan Kalvar Kull, Jyoshinmon Shorinryu; 9. Rainek Kaljulaid, KK Nüke. Tütarlapsed-kadetid (18). 1. Hanna Dogalova, Valgevene; 2. Elina Ananitš, Valgevene; 3. Aleksandra Njarev, Valgevene ja Darja Tšurko, Valgevene; 9. Kadri Ustav, Jyoshinmon Shorinryu ja Kirti Press, Jyoshinmon Shorinryu.

Kumite. Poeglapsed-kadetid. Kuni 52 kg (20). 1. Ilnur Alimbekov, Venemaa; 2. Nikolai Vassiljev, Venemaa; 3. Artjom Bistrov, Venemaa ja Daniel Barkelid, Rootsi; 7. Rodion Žeglov, Iman; 9. Eduard Krugljak, Iman; 17. Kristjan Kalvar Kull, Jyoshinmon Shorinryu. Kuni 57 kg (18). 1. Daniel Rodionov, SK Budo; 2. Igor Puškin, Venemaa; 3. Oleg Melehin, Valgevene ja Viktor Siantšuk, Valgevene; 9. Karl Taal, KK IVL ja Jevgeni Ulm, Iman. Kuni 63 kg (20). 1. Andrei Mihhailov, Venemaa; 2. Gadji Panahov, Venemaa; 3. Oleg Kavka, Venemaa ja Ole Christian Hansen, Norra; 5. Siim Oliver Sillat, KK IVL; 7. Andrei Romanov, Jyoshinmon Shorinryu; 10. Nikita Antonov, Jyoshinmon Shorinryu ja Ruslan Gassanov, SK Taifu ja Erko Tölpt, KK Nüke. Kuni 70 kg (14). 1. Aleksandr Ostrovski, Valgevene; 2. Georgi Makarov, Valgevene; 3. Aleksandr Svinarjov, Venemaa ja Kirill Repin, Venemaa; 7. Maksim Nesson, Iman; 9. Aleksei Ustinov, Jyoshinmon Shorinryu ja Mikk Ilves, SK Impact. Üle 70 kg (7). 1. Sergei Morozov, Valgevene; 2. Aleksei Kuznetsov, Valgevene; 3. Nikita Kurbatov, Venemaa; 5. Kaarel Käärid, SK Impact. Tütarlapsed-kadetid. Kuni 47 kg (7). 1. Anna Sokk, SK Budo; 2. Kirti Press, Jyoshinmon Shorinryu; 3. Irina Šarõkina, Venemaa. Kuni 54 kg (8). 1. Li Lirisman, SK Budo; 2. Maria Korpela, Soome; 3. Säde Tiger, Soome; 7. Merily Oras, KK IVL. Üle 54 kg (15). 1. Anastasia Djatškova, Valgevene; 2. Madelene Lindström, Rootsi; 3. Jevgenia Navitšenko, Valgevene ja Andrea Ericsson, Rootsi; 8. Aleksandra Sokk, SK Budo.

 

22. MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

5.–9. november, Bremen (Saksamaa)

Mehed. Kata (66). 1. Ryo Kiyuna, Jaapan; 2. Ilja Smorguner, Saksamaa; 3. Vu Duc Minh Dack, Prantsusmaa ja Antonio Díaz, Venezuela; 33. Aleksandr Lanberg, 2. ring. Kumite. Kuni 75 kg (76). 1. Ryuichi Tani, Jaapan; 2. Luigi Busa, Itaalia; 3. Stanislav Horuna, Ukraina ja Noah Bitsch, Saksamaa; 33. Marko Pähklamägi, 2. ring. Kuni 84 kg (75). 1. Gogita Arkania, Gruusia; 2. Ryutaro Araga, Jaapan; 3. Gökhan Gündüz, Türgi ja Mohamed El Kotby, Egiptus; 11. Eduard Aleksandrov. Üle 84 kg (59). 1. Enes Erkan, Türgi; 2. Sajad Ganjzadeh, Iraan; 3. Admir Zukan, Bosnia & Hertsegoviina ja Jagoba Vizuete Fernández, Hispaania; 9. Tanel Paabo.

 

49. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

1.–4. mai, Tampere (Soome)

Kata. Mehed (29). 1. Mattia Busato, Itaalia; 2. Damian Hugo Quintero, Hispaania; 3. Vu Duc Minh Dack, Prantsusmaa ja Mehmet Yakan, Türgi; 20. Aleksandr Lanberg. Kumite. Mehed. Kuni 75 kg (34). 1. Luigi Busa, Itaalia; 2. Stanislav Horuna, Ukraina; 3. Davy Dona, Prantsusmaa ja Serkan Yağcı, Türgi; 20. Marko Pähklamägi. Kuni 84 kg (35). 1. Georgios Tzanos, Kreeka; 2. Gökhan Gündüz, Türgi; 3. Meris Muhović, Bosnia ja Hertsegoviina ja Timothy Petersen, Holland; 9. Eduard Aleksandrov. Üle 84 kg (31). 1. Enes Erkan, Türgi; 2. Šahin Atamov, Aserbaidžaan; 3. Slobodan Bitević, Serbia ja Jonathan Horne, Saksamaa; 20. Lauri Mengel.

 

41. JUUNIORIDE JA KADETTIDE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

7.–9. veebruar, Lissabon (Portugal)

Noormehed U-18. Kuni 68 kg (35). 1. Steven da Costa, Prantsusmaa; 2. Felix Behrendt, Saksamaa; 3. Gábor Hárspataki, Ungari ja Rodrigo Pina, Portugal; 7. Pavel Artamonov. Kuni 76 kg (31). 1. Alejandro Molina, Hispaania; 2. Sabır Ahmet Uygur, Türgi; 3. Dániel György, Ungari ja Michele Martina, Itaalia; 17. Mark Peškov. Üle 76 kg (29). 1. Anes Čongo, Bosnia ja Hertsegoviina; 2. Aleksandr Kolikov, Venemaa; 3. Simone Marino, Itaalia ja Marcos Martínez Velilla, Hispaania; 17. Tanel Paabo.

Poeglapsed-kadetid. Kata (28). 1. Xabier Pereda, Hispaania; 2. Emre Vefa Göktaş, Türgi; 3. Theo Pons, Prantsusmaa ja Giuseppe Panagia, Itaalia; 9. Erko Tölpt. Kuni 57 kg (31). 1. Francesco Pinto, Itaalia; 2. Aleksandr Gutnik, Venemaa; 3. Mitchell Thorpe, Inglismaa ja Levente Kovács, Ungari; 5. Daniel Rodionov. Kuni 63 kg (33). 1. Mike Kjærsgård, Taani; 2. Nikolai Gjenov, Ukraina; 3. Daniil Savtšuk, Venemaa ja Mario Hodžić, Montenegro; 17. Nikita Antonov. Kuni 70 kg (31). 1. Maximilian Bauer, Saksamaa; 2. Jonas Friis-Pedersen, Taani; 3. Fatih Şen, Türgi ja Đorđe Salapura, Serbia; 9. Aleksei Ustinov. Tütarlapsed-kadetid. Kuni 47 kg (24). 1. Rebeka Vidová, Slovakkia; 2. Ines Grdenić, Horvaatia; 3. Miray Turgut, Türgi ja María Espinosa López, Hispaania; 17. Anna Sokk. Kuni 54 kg (32). 1. Aicha Zakia Boussebaa, Ungari; 2. Miriama Kozmová, Slovakkia; 3. Josephine Röhl, Saksamaa ja Francesca Hardcastle, Inglismaa; 11. Li Lirisman.

 

PÕHJAMAADE MEISTRIVÕISTLUSED

12. aprill, Riia (Läti)

Kata. Mehed (6). 1. Christopher Skøtte Rohde, Taani; 2. Kirils Membo, Läti; 3. Pasi Hirvonen, Soome ja Thomas Noringriis, Taani; 5. Albert Gabriel. Kumite. Mehed. Kuni 75 kg (6). 1. Ruslans Sadikovs, Läti; 2. Jonas Pallesen, Taani; 3. Marko Pähklamägi ja Victor Bull, Rootsi. Üle 84 kg (6). 1. Philip Carlsen, Taani; 2. Lauri Mengel; 3. Eduard Aleksandrov ja Oskari Rajala, Soome.

Kata. Neiud U-18 (6). 1. Caroline Dalgård, Taani; 2. Frederikke Bjerring, Taani; 3. Marija Agafonova, Läti ja Lina Våglund, Rootsi; 5. Kadri Ustav.

Kumite. Noormehed U-18. Kuni 61 kg (8). 1. Isak Sundqvist, Rootsi; 2. Vladislavs Akstiņš, Läti; 3. Egors Lazarevs, Läti ja Vladimirs Nikolajevs, Läti; 7. Marko Karm. Kuni 68 kg (6). 1. Pavel Artamonov; 2. Chris Nørskov-Jensen, Taani; 3. Olafur Engilbert Arnason, Island ja Aaro Tuominen, Soome. Kuni 76 kg (6). 1. Ludvig Abild, Taani; 2. Jonas Andersen, Taani; 3. Ludwig Ingemansson, Rootsi ja Rickard Dimell, Rootsi; 5. Roland Samler. Neiud U-18. Kuni 53 kg (5). 1. Li Lirisman; 2. Aleksandra Pavlova, Läti; 3. Amalie Poulsen, Taani ja Caroline Alberg, Taani.

Kata. Noormehed-kadetid (6). 1. Khai Truong, Rootsi; 2. David Pham, Rootsi; 3. Artūrs Davidovs, Läti ja Sebastian Pettersen, Norra; 5. Rainek Kaljulaid. Kumite. Noormehed-kadetid. Kuni 57 kg (6). 1. Carl Katigbak, Rootsi; 2. Sebastian Kos, Taani; 3. Tatu Piekkari, Soome ja Richards Reinhaus, Läti; 5. Karl Taal. Kuni 63 kg (6). 1. Patrick Møller, Taani; 2. Mike Kjærsgård, Taani; 3. Nikita Antonov ja Sebastian Tennmann, Norra; 5. Siim Oliver Sillat. Kuni 70 kg (6). 1. Aleksei Ustinov; 2. Jonas Friis-Pedersen, Taani; 3. Jimmy Haag, Rootsi ja Dens Sadikovs, Läti. Üle 70 kg (4). 1. Mikko Remes, Soome; 2. Neeme Ilves; 3. Lucas Rutgersson, Rootsi ja Reinis Upītis, Läti. Neiud-kadetid. Kuni 47 kg (4). 1. Anna Sokk; 2. Ronja Bævre Ek, Norra; 3. Julia Varzakakos, Rootsi ja Arta Palilonite, Läti. Kuni 54 kg (6). 1. Anna-Johanna Nilsson, Rootsi; 2. Alīna Kornišova, Läti; 3. Edda Kristin Ottarsdottir, Island ja Maria Korpela, Soome; 5. Merily Oras. Üle 54 kg (6). 1. Sarah Fangase, Taani; 2. Madelene Lindström, Rootsi; 3. Katrin Ingunn Bjørnsdottir, Island ja Zhanna Zozulyak, Rootsi; 5. Aleksandra Sokk.

 

K I M U R A   S H U K O K A I

 

MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

22.–24. juuli, Sun City (Lõuna-Aafrika Vabariik)

 

Teame, et kaasa tegid ka mõned eestlased, kuid protokollis olid ainult esikolmikud. Palume karateföderatsioonil määratleda eestlaste kohad ja võistlejate arv.

 

S H O T O K A N

 

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED (JKS)

12.–14. september, Kopenhaagen (Taani)

Kata. Mehed (49). 1. Diego Panfilio, Itaalia; 2. Sergei Nedbailo, Venemaa; 3. Philip Grahl, Saksamaa; Kaido Rätsepp. Naised (17). 1. Vanessa Pascual García, Hispaania; 2. Anastassia Rõmbalovitš, Ukraina; 3. Camilla Mundus, Taani; Marit Kasemets; Greete Tölpt. Kumite. Mehed. Open (66). 1. John Douglas, Šotimaa; 2. Ross Doig, Šotimaa; 3. Anton Gidrat, Ukraina ja Bogdan Sobko, Ukraina; Kaido Rätsepp. Naised. Open (20). 1. Ashley Scott, Inglismaa; 2. Jelizaveta Surganova, Ukraina; 3. Melissa Finlay, Inglismaa ja Marina Mazalova, Ukraina; Greete Tölpt; Kristin Tölpt.

Kata. Noormehed-kadetid (24). 1. Nazar Nazarko, Ukraina; 2. Artjom Šaihhejev, Venemaa; 3. Lewis Bradbury, Inglismaa; Rainek Kaljulaid; Boriss Kofman; Erko Tölpt. Kumite. Noormehed-kadetid. Open (30). 1. Ivan Donskoi, Venemaa; 2. Daniil Osmagov, Venemaa; 3. Lasse Boisen, Taani ja Lewis Bradbury, Inglismaa; Erko Tölpt. Neiud-kadetid. Open (5). 1. Eliise Lind, Eesti; 2. Amber Bannister, Inglismaa; 3. Lacie Stembridge, Inglismaa ja Cecilie Jørgensen, Taani.

 

Mis on eestlaste kohad? Internetist kahjuks pole neid leidnud.

 

K Y O K U S H I N

 

EUROOPA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

9. ja 10. mai, Volos (Kreeka)

Mehed. Üle 90 kg (??). 1. Jordan Janev, Bulgaaria; 2. Hristo Georgijev, Bulgaaria; 3. Mahdi Khosravi, Iraan ja Christian Garcia Contreras, Hispaania; 5. Kristo Kesler. Poeglapsed U-14. Üle 60 kg (5). 1. Edmon Asatrjan, Armeenia; 2. Haik Šahnazarjan, Armeenia; 3. Aleks Korikov, Eesti ja Mohamad Fawaz, Liibanon. Tütarlapsed U-14. Kuni 45 kg (6). 1. Madina Sauitova, Kasahstan; 2. Tomaris Ahmetkaljeva, Kasahstan; 3. Ainoa Sierra, Hispaania ja Aleksandra Dainenko, Eesti. Poeglapsed U-12. Kuni 40 kg (??). 1. Louis André Goulay, Prantsusmaa; 2. David Papajan, Armeenia; 3. Erik Matevosjan, Armeenia ja Marko Mets, Eesti.

 

Palume kimura shukokai, shotokani ja kyokushini tegijatel ülevaadata võistlejate arv ja lisada puudolevad nimed ja kaalud ning kohad. Tänud juba ette

 


Eesti Karate Föderatsioon (registrikood 80066792), Tondi 84, 11316 Tallinn, tel 6398 776, e-mail info@ekf.ee; arveldusarve nr EE862200221002161991, Swedbank