SEPTEMBER 2018
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« August Oktoober »


EKF kata kohtunike seminar 02.03.2018  

Atesteeritud kumite kohtunikud (seisuga 09.12.2017):

Nr Nimi Klubi Kategooria Kehtivus

1

Igor Geraštšenko

Taifu

EurKF Ref A

WKF Ref A

2017-05-03

2020-10-29

2

Yury Lakhtikov

Budo

EurKF Ref A

WKF Ref  A

2017-06-09

2020-10-29

3

Dmitri Lahtikov

EKF

EurKF Ref B

2018-06-08

4

Konstantin Iljenko

Edu-Do

EurKF Judge B

2020-06-01

5

Rein Rebane

JS Karate-Do

Nordic

kevad 2015

6

Dmitri Teplõhh

Budo

Nordic

kevad 2016

7

Aleksandr Lanberg

JS Karate-Do

A

kevad 2016

8

Aleksei Laptev

Taifu

A

sügis 2014

9

Andrei Majakov

Iman

Nordic

kevad 2018

10

Igor Lirisman

Budo

A

 jaanuar 2018

11

   

   

     

   

12

Maksim Lapteiko

JS Karate-Do

A

kevad 2017

13

Margus Soom

Kuusalu Karate Kool

B

jaanuar 2017

14

Denys Bondarenko

Budoart

C

jaanuar 2018

15

Viktor Somov

Budo

Nordic

kevad 2016

16

Viktor Teplõhh

Budo

Nordic

kevad 2016

18

Vladimir Somov

Budo

Nordic

kevad 2016

19

Andrei Trufanov

JS Karate-Do

A

jaanuar 2018

20

Jüri Saks

Taifu

B

sügis 2016

21

Vladislav   Kirillov

 Edu-Do  

C

sügis 2016  

22

Maksim Iljenko

Edu-do

Nordic

jaanuar 2019

24

Pavel Gusev

JS Karate-Do

A

jaanuar 2018

25

Tiina Pajuste

Nüke

Nordic

jaanuar 2019

26

Vadim Iuriev

Taifu

Nordic

jaanuar 2019

27

Vladimir Domoškevitš

Edu-do

Nordic

kevad  2016

28

Aleksandr Lebedev

Iman

C

29

Dmitri Smirnov

Edu-Do

B

kevad 2017

30

Anton Shatalov  

 Edu-Do  

 C  


 kevad 2017 

31

Sergei Vladõstsenko 

Iman

Nordic     

jaanuar 2020      

32

Sergei Berezin

Budo

C

kevad 2017

33

Vladislav Borisov

Budo

C

jaanuar 2017

34

  

    

   

   

35

 Juri Tidikas

 BudoArt

B

jaanuar 2018

36

 Maksim   Romanjuk  

 Edu-Do

   C  

 kevad    2017

37

Margit Kaur

 Corpore

B

 kevad 2016

38

Nikolai Valler

 Edu-Do

C

 kevad 2016

39

Katerina Meshcheryakova

 Edu-Do

C

 kevad 2016

40

 Mati Klauks

 Edu-Do

C

 kevad 2016


Atesteeritud kata kohtunikud (seisuga 09.12.2017): 

 

Nr Nimi Klubi Kategooria Kehtivus
1 Konstantin Iljenko Edu-Do Nordic kevad 2014 
2  Tiina Pajuste  Nüke Eur judge B 2020-06-02
3  Aleksandr Lanberg JS Karate-Do A kevad 2014
4  Andrei Majakov Iman Nordic kevad 2016
5 Dmitri Tepõhh Budo Nordic kevad 2016 
Viktor Teplõhh  Budo Nordic  kevad 2016 
Vladimir Somov Budo  Nordic  kevad 2016 
8 Viktor Somov Budo  Nordic kevad 2016

9 

Jevgeni Gaston JS Karate-Do A kevad 2014
10  Olga Pallo  JS Karate-Do  A kevad 2014
11  Taavi Ustav JS Karate-Do A kevad 2014
12  Vadim Iuriev Taifu Nordic kevad 2019
13  Vadim Gri Iman A kevad 2014
14  Alar Jaanus Budokan B kevad 2015
15  Krisli Lilium Nintai B kevad 2014
16 Pavel Gusev JS Karate-Do B kevad 2014
17 Vladimir Domaškevitš Edu-Do B kevad 2015
18 Aleksei Laptev Taifu C kevad 2014
19 Dmitri Smirnov Edu-Do C kevad 2015
20 Ellen Salupõld JS Karate-Do  C kevad 2015
21 Hannes Seeber Nüke C kevad 2014
22 Madis Must Nüke C kevad 2014
23 Sergei Berezin Edu-Do C kevad 2015

 

Atesteeritud sekretärid (seisuga 09.12.2017:

 

  Klubi KAT KAT kehtib
Aleksandra Sokk Budo A 2020, I pa
Andrey Mironchuk Taifu A 2020, I pa
Anete Mets IVL A 2020, I pa
Anna Sirak EKF A 2020, I pa
Anna Sokk Budo A 2018, I pa
Helena Tarum IVL A 2018, I pa
Izabel Ioshpa Iman A 2020, I pa
Kristina Hlõstova Edu-Do A 2020, I pa
Ksenija Vladõtšenko Iman A 2020, I pa
Mariann Männistu Falco A 2018, I pa
Mati Kooskora EKF A 2020, I pa
Rando Sirak EKF A 2020, I pa
Reet Arusoo EKF A 2018, I pa
Riho Küüts Corpore A 2018, I pa
Siim Oliver Sillat IVL A 2020, I pa
Veiko Mäekivi IVL A 2020, I pa
Yuliya Basikhina Taifu A 2020, I pa
Margit Kaur Corpore B 2018, I pa
Marilin Pajumägi Edu-Do B 2018, I pa
Kristin Antoi IVL C 2020, I pa
Veiko Sumre IVL C 2020, I pa

 


 


Eesti Karate Föderatsioon (registrikood 80066792), Tondi 84, 11316 Tallinn, tel 6398 776, e-mail info@ekf.ee; arveldusarve nr EE862200221002161991, Swedbank