Atesteeritud kumite kohtunikud (seisuga 29.01.2019):

Nr Nimi Klubi Kategooria Kehtivus
1.Igor GeraštšenkoTaifuEurKF Ref A
WKF Ref A
29.10.2020
29.10.2020
2.Yury LakhtikovBudoEurKF Ref A
WKF Ref A
01.02.2021
29.10.2020
3.Dmitri LahtikovEKFEurKF Ref A01.02.2021
4.Konstantin IljenkoEdu-DoWKF Judge B EurKF Ref B 01.02.2022
5.Tiina PajusteNükeWKF Judge B EurKF Judge A 01.02.2021
6.Andrei MajakovImanEurKF Judge Bkevad 2022
7.Vadim IurievTaifuNordickevad 2021
8.Viktor SomovBudoNordickevad 2021
9.Maksim IljenkoEdu-doNordickevad 2020
10.Sergei Vladõstsenko ImanNordic     kevad 2020
11.Viktor TeplõhhBudoNordickevad 2020
12.Vladimir DomoškevitšEdu-doNordickevad 2020
13.Vladimir SomovBudoNordickevad 2020
14.Dmitri TeplõhhBudoNordickevad 2016
15.Igor LirismanBudoAuus eksam
16.Andrei TrufanovJS Karate-DoAuus eksam
17.Maksim LapteikoJS Karate-DoAuus eksam
18.Pavel GusevJS Karate-DoAuus eksam
19.Dmitri SmirnovEdu-DoBuus eksam
20.Juri Tidikas BudoArtBuus eksam
21.Margit Kaur CorporeBuus eksam
22.Sergei BerezinBudoCuus eksam
23.Vladislav Kirillov Edu-Do  Cuus eksam

Atesteeritud kata kohtunikud (seisuga 28.01.2019): 

NrNimiKlubiKategooriaKehtivus
1Tiina Pajuste NükeWKF Judge B2.01.2021
2Vadim IurjevTaifuEur Judge Bveebruar 2021 
3Andrei MajakovImanNordickevad 2020
4Maksim IljenkoEdu-DoNordickevad 2020
5Sergei VladõtchenkoImanNordickevad 2020
6Viktor SomovBudo Nordickevad 2020
7Viktor Teplõhh BudoNordic kevad 2020 
8Vladimir Domashkevich Edu-DoNordickevad 2020
9Vladimir SomovBudo Nordic kevad 2020 
10Konstantin IljenkoEdu-DoNordicveebruar 2020 
11Dmitri TepõhhBudoNordickevad 2016 

Atesteeritud sekretärid (seisuga 27.01.2019):

NrNimiKlubiKATKAT kehtib
1Riho KüütsCorporeA2020, II pa
2Aleksandra SokkBudoA2020, I pa
3Andrey MironchukTaifuA2020, I pa
4Anete MetsIVLA2020, I pa
5Anna SirakEKFA2020, I pa
6Izabel IoshpaImanA2020, I pa
7Kristina HlõstovaEdu-DoA2020, I pa
8Ksenija VladõtšenkoImanA2020, I pa
9Mati KooskoraEKFA2020, I pa
10Rando SirakEKFA2020, I pa
11Siim Oliver SillatIVLA2020, I pa
12Veiko MäekiviIVLA2020, I pa
13Yuliya BasikhinaTaifuA2020, I pa
14Anna SokkBudoA2019, I pa
15Mariann MännistuFalcoA2019, I pa
16Helena TarumIVLA2018, I pa
17Reet ArusooEKFA2018, I pa
18Anita JuckumCorporeB2020, II pa
19Mirjam SirakEKFB2020, II pa
20Sofja LeesmentEKFB2020, II pa
21Marilin PajumägiEdu-DoB2019, I pa
22Margit KaurCorporeB2018, I pa
23Carolyna ZaplatinaIVLC2020, I pa
24Eva ViilolIVLC2020, I pa
25Kristin AntoiIVLC2020, I pa
26Veiko SumreIVLC2020, I pa
27Anne OjaEKFC2020, I pa